Barkod Okuyucu Serisi

Barkod Okuyucu Serisi

Barkod okuyucular, mağazalarda ve marketlerde barkod okutmak amacı ile kullanılan akıllı cihazlardır. Hem market hem de mağazacılık sektöründeki yoğun ürün trafiğinin önüne barkod okuyucular sayesinde geçebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte market, mağaza ve alışveriş merkezlerinde barkod okuyuculara rastlayabilirsiniz. Barkod sistemi ile çalışılan giyim sektörü, perakende sektörü ve üretim sektörü gibi pek çok alanda barkod okuma ve QR kod okuma, kullanımı süreçlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde kullanılmasında yardımcı olur. 

Perakende sektöründe özel projeler için kiosk kullanımı da hayatı kolaylaştırırken müşterilere yol gösterme gibi avantajlar da sağlar. Özellikle depolama alanlarında ürünlerin takibi ve sayımının hızlıca yapılması, güncel ürün stok bilgilerinin öğrenilmesi gibi önemli süreçlerde büyük kolaylık sağlar. Pratik ve kolay bir şekilde kullanılabilen barkod okuyucular sayesinde ürüne ait barkodu okutarak ürünün bütün bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Faaliyete başladığı günden beri ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini esas alarak yoluna eden Possafe olarak barkod okuyucu serimizdeki ürünlerimizi uzman ekibimiz ile birlikte müşterilerimize sunuyoruz. Possafe barkod okuyucu serisinde yer alan birbirinden farklı özelliklere sahip okuyucularla iş süreçlerinizde kolaylık yaratabilirsiniz.  

Barkod Okuyucu Tipleri

Barkod okuyucular 1D okuma veya 2D okuma, masaüstü veya el tipi okuyucu, kablolu veya kablosuz olması gibi pek çok özelliğe sahiptir ve kullanım alanına göre seçilebilir.1D ve el tipi ürünlerimizden olan Possafe LBW 200 ve LBC 201 1D barkod okuyucu ürünleri pille çalışır ve kablosuz (wireless) kullanılabilir, WİFİ erişimine bağlanabilir ve otomatik olarak okuma yapabilir. 

Yüksek performansla çalışan ürünler verimlilik sağlar. 1D ve 2D okuma yapabilen el tipi barkod okuyuculardan LQ 300 2D barkod okuyucu ürünü, otomatik okuma özelliğine sahip kablolu okuyucudur.  2D ve kablosuz okuyuculardan el tipi LQC 201 modeli ekstra olarak Bluetooth bağlantısı da sunar. 

USB girişine sahip modellerimizden olan MQ 502 ve MQ 200 cihazları masaüstü okuyucudur, 1D ve 2D okuma yapabilir ve sesli uyarı özelliği ile kullanılabilir. MQ 200 modeli ek olarak mobil okuma özelliğine ve USB girişine sahip bir kutu okuyucu modellerimizden biridir.