Birch Türkiye Distribütörü

Birch Türkiye Distribütörü

Possafe şirketi, Birch Türkiye ile imzaladığı distribütörlük anlaşması ile Birch markasına ait ürünlerin Türkiye’de satışını gerçekleştiren tek firma haline geldi. Possafe sayesinde Birch markalı ürünlere garanti kapsamında ulaşmak mümkün hale geldi. Possafe aracılığı ile Birch markalı yazıcı ürünleri Türkiye’deki müşterileri ile buluşuyor. 

Birch markalı yazıcı ürünlerinin Türkiye’de satışını yapan tek firma olan Possafe sayesinde sektöründe uzman markanın kaliteli ürünleri ile Türk müşteriler tanışıyor. Birch markasına ait barkod yazıcı, fiş yazıcı ve mobil yazıcı ürünlerinin Türkiye içine ithalatının ve toptan satışının yapabilen tek şirket olan Possafe, %100 müşteri garantisi ile kendini geliştirmeye devam ediyor. 

Birch Markası ve Ürünleri

Sektörde 30 yıldır varlığını sürdüren Birch, Tayvan’da kurulmuş bir üretici firmasıdır. POS ve yazıcı endüstrisindeki öncü markalardan olan Birch, mekanizma tasarımı ve M/B teknolojisindeki uzmanlığı sayesinde uzun ömürlü ürünleri ile dünyada adından söz ettirir. Müşterilerine en iyi kalitede hizmet sunan marka; sağlık sektörü ve perakende sektörü gibi pek çok sektöre dahil ettiği ürünleri ile dayanıklı endüstriyel çözümler sunuyor. Tayvan’daki en iyi 3 restoran yazılımı sağlayıcısından biri olan Birch, otomasyon sistemleri ile hızlı ve verimli çalışma konusunda başarılı çözümler sunarak üretim yapmaya devam ediyor. 

Birch markası pek çok sektörde müşteri ihtiyacını karşılamaya yönelik son teknoloji dijital çözümler sağlıyor. Perakende sektörüne büyük katkı sağlayan barkod ve fiş yazıcı ürünleri, bluetooth ve usb bağlantı özelliği ile de kolaylık sağlıyor. Yeme içme sektöründe de taşınabilir olması özelliğiyle çokça tercih edilen fiş yazıcılar, firmalar için müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmasına yardımcı oluyor.

Sağlık sektöründe sıra bekleme ve sıra alma uygulamalarında işlev gören Birch markalı barkod yazıcılar ile tüm süreçleri daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle sağlık sektöründe oluşabilecek yoğunluğun önüne geçilmesini sağlayan otomasyon çözümleri ile Birch, sektörde bulunmaya devam ediyor.

Yeme içme, perakende, sağlık ve birçok sektörde dünyaca ünlü bir marka olan Birch markalı yazıcı ürünlerinin Türkiye’de satışını yalnızca Possafe gerçekleştiriyor. Possafe’in sağladığı güvence ile iş süreçlerinizde Birch kalitesinden yararlanabilirsiniz.