İLETİŞİM

Çalışma Saatleri
Pazartesi/Cuma: 09.00-18.00 – Cumartesi: 09.00-13.00

Küçükbakkalköy Mah. Beyazıt Sok. Kandiş Plaza No:22 İç Kapı No:3 Ataşehir/İSTANBUL

+90 (212) 220 13 64

info@possafe.com.tr

Ad-Soyad
Fill out this field
E-mail *
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Mesaj *
Fill out this field
Şirketimiz perakende satış yapmamaktadır. Perakende satın alımlar için sizleri mevcut bulunan bayilerimize yönlendiriyoruz. Toptan satış ve bayilik işlemleri için; telefon numaralarımızdan arayarak, e-mail adresimize e-posta göndererek bize ulaşabilir, resmi işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Tüm ürünlerimizin garanti süresi 2 yıldır. 2 yılın ardından, teknik servis hizmeti ücrete tabidir. Teknik hasarı olan ürünün kontrolleri yapıldıktan sonra, değişecek olan yedek parça için fiyat teklifi yapılır. Fiyat teklifinin kabulü ve ödeme işlemlerinin yapılmasının ardından, 48 saat içinde parça değişimi ve kontrolleri sağlanarak tarafınıza gönderilir.
Yazıcı gruplarında termal kafa ve adaptörler, Dokunmatik gruplarında ekran deformeleri ve adaptörler, Sıvı teması, Yanma, Kırılma ve Kullanıcı hatasına bağlı cihaz deformasyonları garanti kapsamına girmez.
Teknik desteğe ihtiyaç duyan ürününüz teknik ekibin kabulünün ardından, göndermiş olduğunuz ürünün hasar tespiti yapılır, garanti dahilinde ise 48 saat içinde tamiri yapılır ve tarafınıza gönderilir. Ürününüz garanti dahili içerisinde değil ise değişecek parça için fiyat teklifi yapılır, ödeme işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından 48 saat içinde tamir edilip, tarafınıza gönderilir.
Garanti kapsamındaki ürünlerden ekstra ücret talep edilmiyor. Garanti kapsamı dahilinde olmayan ürünler için değişecek parça için fiyat teklifi yapılıyor.
Possafe markasına ait olmayan hiçbir ürün için teknik destek hizmeti sağlanmıyor. Urovo ve Birch gibi exclusive anlaşma dahilindeki markalar hariç. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.