Kiosk Self Servis

Panel PC Kiosk Yapımı

Müşterilerimizin taleplerine karşılık vermek en önemli önceliğimiz. Uzman kadromuz tarafından değerlendirilen müşteri istekleri doğrultusunda süreci en sağlıklı şekilde yürütmeye özen gösteriyoruz. Sektörün önde gelen markası Possafe olarak ihtiyacınız olan desteği sizlere sunmaktayız. 

Possafe ailesi olarak birçok sektörde hızlı ve güvenilir çözüm sunan ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Pek çok kamu kuruluşunun yanı sıra perakende sektörü ve finans sektöründe de kullanılabilen panel PC kiosklar ile sıra alma ve ödeme yapma uygulamalarına mobil çözümler sağladık. Üretiliş amacı zaman tasarrufu ve kolaylık sağlamak olan kiosklar sayesinde hastane, banka ve diğer kurumlarda sıra almak çok kolay. 

Windows, Android ve ios kullanımına uygun panel PC kiosklar ile kolay ve hızlı bir şekilde sıra alabilirsiniz. Çeşitli kamu kuruluşlarında sıra beklemek ve sıra almak uygulamalarının gerçekleştirebileceğiniz kiosklar ile kendi başınıza kişisel bilgilerinizi ve yapacağınız işlemi seçerek sistemden hızlı ve pratik bir şekilde sıra alabilirsiniz. Başkalarıyla diyaloğa girmeden kendi işleminizi gerçekleştirebileceğiniz kiosklar sayesinde hastanelerde ve bankalarda geçen saatlerinde kolaylık yaşayacaksınız. 

Possafe ailesinin kamu sektörü dışında kolaylık ve hız sağladığı çözümlerinin kullanıldığı sektörler arasında perakende sektörü de yer alıyor. Perakende sektörüne verim ve hız katan otomasyon çözümleri sayesinde oluşabilecek yoğunluğun önüne geçilmiş oldu. Sektörde yaygın kullanılan mobil çözümlerimiz arasında yer alan self servis kiosk sistemleri sayesinde sektörde birçok iş yükünün ortadan kalkmış oldu ve daha hızlı bir şekilde işleyen bir süreç haline geldi. 

Başka otomasyon ve donanım çözümleri ile de kullanılabilen self servis kiosk sistemleri, endüstriyel panel PC’lerimiz fiş yazıcı, barkod okuyucu ve ödeme el terminali ile birlikte de kullanılabiliyor. Perakende sektörünün vazgeçilmezi self servis kiosklar, yeme içme sektöründe de kolaylık sağlar. 

Fiş yazıcı, barkod okuyucu ve ödeme el terminalleriyle birlikte kullanılabilen kiosk sistemleri sayesinde sıra beklemeden hızlıca sipariş verebilmenin ve ödeme yapmanın önü açılmış oldu. Ayrıca menüleri görüntüleyebileceğiniz panel PC çözümümüz sayesinde sipariş edeceğiniz yemeğe dair net ve kaliteli fotoğrafları kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Birçok sektörde olduğu gibi yeme içme sektöründe de zamandan ve işten tasarruf sağlayan ürünlerimiz ile hayatınıza kalite katacaksınız.