Kurumsal

Possafe Hakkında

Possafe, alanında lider bir marka olma yolunda ilerlerken teknolojik birçok alanda hizmet verir. Donanım gereksinim ihtiyaçlarınız ile birlikte anahtar teslim şekilde çalışır ve garantili teknik servis imkanı sunar. Sektörün öncü yerel markası Possafe, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleriyle birlikte donanım ihtiyaçlarınıza cevap olmuştur.

Kaliteli ürün seçenekleri ile destek duyduğunuz anda çözüm üretebilen Possafe, birçok alanda komple çözüm üreten bir markadır. Verilen hizmetler genel olarak şöyledir:

  • Endüstriyel Panel PC
  • Endüstriyel Box PC
  • El Terminali & Tablet
  • Endüstriyel Tablet
  • Kiosk Çözümleri
  • Dokunmatik Pos Terminal
  • Barkod Okuyucu
  • Para Çekmecesi
  • Barkod ve Fiş Yazıcı
El Terminalleri

TSC Mobile El Terminali

Possafe olarak en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. TSC Mobile sertifikalı ürünün Türkiye’de satışını gerçekleştiren tek firma olan Possafe, Türkiye’de ilk kez TSC Mobile sertifikalı el terminalini müşterilerine sunuyor. Possafe güvencesiyle sahip olabileceğiniz TSC Mobile el terminali ile iş süreçlerinizde kolaylık yaşayabilirsiniz.

El Terminalleri
Kiosk
Panel PC

Panel PC Kiosk Yapımı

Müşterilerimizin taleplerine karşılık vermek en önemli önceliğimiz. Uzman kadromuz tarafından değerlendirilen müşteri istekleri doğrultusunda süreci en sağlıklı şekilde yürütmeye özen gösteriyoruz. Sektörün önde gelen markası Possafe olarak ihtiyacınız olan desteği sizlere sunmaktayız.

2009

Kuruluş

Possafe 2009 yılında kurulan bir şirket olmanın yanı sıra kısa sürede birçok başarıya imza atmıştır. Geçmiş yıllarda göstermiş olduğu başarı ve güvenilir ekip çalışması ile büyümeye devam ediyor.

Bugün

Müşteri Memnuniyeti

Hedeflerine sadık kalmakla birlikte hem çalışanlarının mutluluğu hem de  müşteri memnuniyeti için kaliteli hizmet sunar. Kurallarının arasında öncelikle müşteri memnuniyeti gelirken diğer yandan çalışan mutluluğu, hızlı teknik servis ve kaliteli ürünlerin barındırmak gibi birçok alanı kapsar.

Gelecek

Planlar

Geçmiş hedeflerini tamamlamanın mutluluğu ile gelecek hedeflere odaklanan Possafe sosyal medya gibi bir çok online ortamda aktif rol oynar. 

Possafe ile Kariyer Gelişimi, Geleceğe Umutla Bak!

Adayların gelişim alanlarını belirleyerek geleceklerini planlaması ve bu hususta kendilerini güvende hissetmeleri ve kuruma olan bağlılıklarını artırabilmek adına emin adımlarla ilerliyoruz. 

Kalite Politikası

Possafe A.Ş. sektörde sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesiyle oluşturduğumuz güvenin sürekliliğini sağlamayı ilke haline getirdik. Possafe olarak sunduğumuz her projede kaliteyi esas alarak süreçlerimizi devam ettiriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kalite standartlarımız dahilinde projelerimizi teslim etmeye özen gösteriyoruz.