OrderGo Garson Sipariş El Terminali

Garson Sipariş El Terminali

Ordergo Garson Sipariş

El bilgisayarları hayatın her alanında kullanışlı olması yönüyle tercih edilen ürünlerdir. Pek çok sektörde ihtiyaç duyulan el bilgisayarları, perakende ve gıda sektöründe sipariş alma ve satış yapma süreçlerini hızlandırır. Perakende ve gıda sektöründe kullanışlı olması yönüyle tercih edilen Ordergo Garson Sipariş Terminali, sektörde en çok kullanılan el terminallerinden biri olması yönüyle öne çıkıyor. Possafe olarak sektörün rakipsiz ve alternatifsiz ürününün ithalatçı firması olduğumuz için gurur duyuyoruz. Türkiye’de Ordergo el terminallerinin tek satıcısı olarak, son 3 yılda 7000 adet sipariş ile sektörde başarıyla ilerlemeye devam ediyoruz. 

Restoran, kafe, pastane, mağazalar ve fabrikalar gibi pek çok sektörün otomasyon donanımlarının tedariğini sağlayan Possafe olarak, perakende ve gıda sektöründe alternatifi olmayan Ordergo garson sipariş el terminallerinin tedariğini sağlıyoruz. Garson sipariş el terminalleri sayesinde restoran ve kafelerde rahatlıkla sipariş alınabilir, masa seçilebilir ve masa transfer edilebilir. 

Ayrıca cihaza yüklenecek MeliPOS Mobil Adisyon yazılımı sayesinde garsonlar masalardan siparişleri kolayca alabilir, kontrol edebilir ve bunları anında ana bilgisayara ve sipariş hazırlama noktalarındaki yazıcılara gönderebilirler. Ordergo garson sipariş el terminalleri restoran ve kafeler dışında; perakende veya toptan satış, lojistik, depo, market otomasyonları gibi alanlarda da kullanılabilir.

Ordergo 3 ve Ordergo 5 olmak üzere iki farklı el terminali ile ihtiyacınıza yönelik en uygun ürünü Possafe güvencesiyle edinebilirsiniz. Her iki el terminalinde de wifi ve bluetooth bağlantısı, Android işletim sistemi, speaker ve mikrofon yer alır. Order Go 3 sipariş terminaline göre Android işletim sistemi daha yeni olan Ordergo 5 sipariş terminalinde bulunan Android 10x işletim sistemi sayesinde sipariş ve satış süreçlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyacına ve tercihinize göre kablosuz el terminallerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. 

Dayanıklı ve uzun ömürlü olması özelliğiyle müşterilerinden memnuniyet kazanan garson sipariş terminalleri, pil ömrüyle de dikkat çekiyor. Uzun pil ömrü sunan el terminalleri, 10 saate kadar şarj etmeden kullanılabilir. Uyku modunda dahi Wi-Fi açıkken kesintisiz iletişim sağlayan cihazları, 1.5 metreye kadar düşmeye ve darbeye dayanıklı yapıları ile sorunsuz kullanabilirsiniz.