Panel PC Üretim

possafe panel pc sektoru min

Panel PC Üretim Kullanımı

Possafe olarak üretim sektöründe işleyen süreçlerin daha verimli ve sistematik şekilde ilerlemesini destekleyici nitelikle otomasyon çözümlerimiz bulunuyor. Üretim alanında her türlü fabrikada kullanılabilen otomasyon çözümleri ile süreçler, çok daha hızlı ve verimli hale geldi. Güvenilir ve dayanıklı hizmet göstermeye özen gösteren Possafe ailesi, her zaman müşteri taleplerini esas alarak ihtiyaca yönelik proje sunar. Kaliteli ve sağlam hizmet verme önceliğimiz sayesinde uzun ömürlü ürünlerimizle sizlere hizmet ediyoruz.

Sektör bazlı entegrasyonlarını sağladığımız hizmetlerimizi son teknolojiyi takip ederek üretim alanında da geliştiriyoruz. Birçok sektörde ve farklı alanlarda kullanılabilen ve özelleştirilebilen Possafe çözümleri ile üretim sektöründe de hızlı üretimi destekliyoruz.  Üretim hizmetlerinde endüstriyel bilişim her zaman çok önemli bir faktör olmuştur. 

Fabrika otomasyon süreçlerinin sorunsuz, hızlı ve verimli ilerlemesinde birçok amaç için kullanılabilen endüstriyel panel PC ürünümüz sayesinde üretim alanında da süreçlerin takibinin kolaylaştırarak sistem ağlarına erişimi kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Dokunmatik panel PC çözümleri, ulaşım, eğitim gibi birden fazla sektör dahilinde kullanılabilir. Endüstriyel PC’ler ise öncelikli olarak süreçlerin hızlı kontrolünü ve veri toplamayı sağlamak amacıyla kullanılır. 

Zarif ve estetik tasarıma sahip panel PC’ler yalnızca bir ekran gibi gözükse de aslında bilgisayardan farksız bir mantıkta çalışır. Kapasitif özelliğe sahip ve ayaklı da tercih edilebilen panel PCler, üretim sürecinde baştan sonra önemli bir görev üstlenirler. Üretim süreçlerinde kullanıma elverişli 360 dereceye kadar dönen ayakları sayesinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Ayrıca Vesa desteği sayesinde rahat kurulum özelliğine sahip bu ürünleri pratik şekilde duvara monte edebilirsiniz.

Güç verimliliği özelliğini içinde barındıran dokunmatik PC paneller, piyasada bulunan diğer teknolojik ekranlara kıyasla çok daha az enerji tüketir. Üretim alanında fabrikalarda kullanıma elverişli ve endüstriyel amaçlı üretilen bu cihazlar, sıvı, kir ve toz gibi maddelere karşı dayanıklı yapıdadır. 

Tüm bu özelliklere ek olarak ürünlerimiz 2 yıl boyunca Possafe garantisi altındadır. Kalitede lider bir marka olarak Possafe, bir sorun yaşamanız durumunda her türlü teknik desteği sizlere sağlayacaktır.