Possafe Teknik Servis

Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetleri

Possafe Otomasyon olarak sektörde sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemizin sürekliliğini ilke edindik. Kaliteli ürünlerimiz ve hizmet anlayışımızla müşterilerimizde oluşturduğumuz güveni korumayı ve artırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda teslim ettiğimiz ürünlerimizde kalite standartlarımızı korumaya özen gösteriyor, süreçlerimizde kalite esaslı ilerliyoruz. 

Possafe olarak yapılan siparişin teslimatı yapıldıktan sonra dahi müşterilerimizin her zaman yanında olarak iş süreçlerine devam ediyoruz. Şirketimizin uzman teknik ekiplerince takip edilen ürünlerimiz, sizlere ulaştıktan sonra herhangi bir hasar aldığında ya da tamirat gerektiğinde garanti kapsamında korunur. İşlevsel ve sorun çözücü garanti politikamız sayesinde müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. 

Tüm ürünlerimiz 2 yıl boyunca Possafe güvencesi ile garanti altındadır. Siparişinizin garanti süresi olan 2 yılın ardından ürününüz garanti kapsamından çıkacaktır. Garanti kapsamındaki ürünlerden herhangi bir ücret talep edilmezse, garanti kapsamı dahilinde olmayan ürünler için ise gereken kontrollerden sonra tarafınıza fiyat teklifi yapılır. Ürün garanti kapsamından çıktıktan sonraki süreçte tamirat ya da teknik servis gerekli olduğunda hizmet bedeli olarak ücret alınır. 

Teknik hasarı olan ürünün kontrolleri yapılarak hasar tespiti ve gerekli parça değişimi işlemi tespit edilir. Değişmesi gereken yedek parça varsa, ekibimizle sizlere fiyat teklifi yapılır. Fiyat teklifinin kabul edilmesi ve ödemenin tamamlanmasının ardından 48 saat içinde ürünün tüm kontrolleri sağlanarak size ulaştırılır. 

Teknik desteğe ihtiyaç duyan ürününüzün teknik ekibe ulaşmasının ardından gerekli kontrolleri ve hasar tespiti yapılır. Kontrol edilen ürün garanti kapsamında ise 48 saat gibi hızlı bir sürede tamir edilerek sizlere gönderilir. Teknik servise ulaşan ürün garanti kapsamına dahil değil ise değişecek parçanın fiyat teklifinin yapılması ve ödemenin alınması sonrasında 48 saat içinde sizlere ulaştırılır.

Yazıcı grubu ürünlerimizde termal kafa ve adaptörlerde, dokunmatik grubu ürünlerimizde ekran deformeleri ve adaptörlerdeki kullanıcı hasarına bağlı deformasyonlar garanti kapsamına dahil edilmez. Ürünlere sıvı teması, yanma, kırılma gibi ürünü kullanan kişi tarafından verilen hasarı garanti karşılamaz.  

Exclusive anlaşma dahilindeki markalar olan Urovo ve Birch markaları dışında Possafe’e ait olmayan hiçbir ürün için teknik destek hizmeti sağlayamıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.