Sektörler

Finans Sektörü

Otomasyon Sektöründe öncü bir marka olan Possafe, birden fazla sektöre otomasyon çözümleri sunarak; iş hayatının süreçlerini verimli ve hızlı bir hale getirmek için çalışıyor. Possafe ürünlerini kullanarak süreçlerini daha verimli hale getiren Finans sektöründe; tabletler, el terminalleri, fiş yazıcıları, self servis kiosklara rastlamanız mümkündür.

Finans Sektöründe Possafe Güvencesi

Finans sektöründe kullanılan mobil çözümler arasında özel tasarım kiosklar vardır. Bu ürünler sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde sıra alabilirsiniz. Bir başkasına gerek duymadan kişisel bilgilerinizi ve yapacağınız işlemi seçerek sistemden hızlı ve pratik bir şekilde sıra alabilirsiniz. Kioskların kullanılmasıyla bankalarda birçok iş yükünün ortadan kalktığını ve daha hızlı bir şekilde işleyişin devam ettiğini belirtmek mümkündür. Kioskların üretiliş amacı iş yükünü azaltarak zamandan tasarruf etmektir. Bunun da finans sektöründe kiosklar kullanımı sayesinde gerçekleştiğini söyleyebiliriz. 

Possafe Finans Sektörü
Possafe Depo Sektörü

Depo Sektörü

Depo sektöründe stoklarda toplu sayım işlemleri ve kontrolü sağlayabilecek profesyonel çözümler sunan Possafe markasının güvencesi ile etiket yazıcı, barkod okuyucu, panel pc, el terminalleri gibi otomasyon çözümleri sayesinde depo sektöründe süreçlerin daha hızlı ve verimli bir hal aldığını söylemek mümkündür. 

Possafe İmzalı Ürünler Depo Sektöründe

Depo sektöründe kullanılan mobil çözümler arasında barkod okuyucular yer alır. Bu ürünler RFID teknoloji ile on binlerce ürünü bir kere de okuyabilme özelliğine sahiptir. Çoklu barkod okuma sistemi sayesinde depolama alanlarındaki yoğunluğun önüne geçilmesine destek olan Possafe güvenceli ürünler endüstriyel amaçlı üretildiği için uzun yıllar kullanıma uygundur. 

Barkod okuyucular endüstriyel seviye kalitesiyle üretilmesi amacıyla 5 yıldan fazla güvenli kullanımı beraberinde getirir. Bu sayede firmalara birçok avantaj sağlar. Ayrıca barkod okuyucular hafif ve kompakt olması sayesinde el basıncı azaltma özelliği vardır. Bu özelliği ile ergonomik ve kullanım kolaylığı olan cihazlardır. Bütün bunlara ek olarak profesyonel tarama ve hızlı barkod okuma özelliği de mevcuttur. Depo sektöründe QR kod okuyucular hızlı çalışma ve yüksek performans sağlayan ürünlerdir. 

Possafe Havalimanı Sektörü

Havalimanı Sektörü

Possafe güvenceli ürünlere Havalimanı sektöründe harikalar yaratıyor. İş gücünü azaltmaya yönelik tasarlanan panel pc projeleri sayesinde havalimanlarında birçok işinizi kendi başınıza halledebilirsiniz. Her alanda olduğu gibi havalimanı sektöründe de birçok kolaylık getiren Possafe güvenceli ürünler iş süreçlerinin verimli hal alması için tasarlanmış cihazlardır. Bu cihazları listelemek gerekirse, etiket yazıcılar, self servis kiosklar, RFID el terminalleri, döviz alış ve satış otomatları gibi birçok otomasyon çözümleri havalimanı sektöründe kullanılan ürünlerdir. 

Possafe Kamu Sektörü

Kamu Sektörü

Possafe, sektöründe lider bir marka olarak devlete bağlı kamu sektörlerine A’dan Z’ye tüm hizmetleri veriyoruz. Possafe olarak kamu sektörüne dahil ettiğimiz ürünler arasında  panel pc’ler, araç bilgisayarları, fiş ve barkod yazıcılar gibi otomasyon çözümleri yer alıyor. Possafe olarak kamu sektörüne A’dan Z’ye tüm ürünlerimiz dahilinde hizmet sunuyoruz. Gerçekleştiğimiz talebe göre özel projeler dahilinde kamu sektörüne entegre edilmiş ürünlerin tasarımını ve üretimini yapıyoruz. Kamu sektörü dahilinde ihtiyaca göre üretim gerçekleştiriyoruz. 

Kurumsal Sektör

Kurumsal firmalara projelerine özel otomasyon çözümlerini sunmaya devam ediyoruz. Bu otomasyon çözümleri arasında etiket yazıcılar, fiş yazıcılar, self servis kiosklar gibi birçok ürün yer alır. Bunlara ek olarak kurumsal şirketlere özel ihtiyaçları dahilinde anahtar teslim proje hizmeti sunuyoruz.

Possafe Otomasyon Çözümleri Kurumsal Şirketlerde

Sektöründe öncü bir firma olarak sağlık sektöründen perakende sektörüne Lojistik sektöründen yeme içme sektörüne kadar geniş yelpazeli bir hizmet anlayışımız bulunuyor. Birçok sektör dahilinde donanım ve otomasyon çözümleri sunuyoruz. Bununla beraber birçok firmaya ve kuruluşa üretim ve fabrikasyon sistemleri konusunda destek oluyoruz. 

Possafe Kurumsal Sektör
Possafe Lojistik Sektörü

Lojistik Sektörü

Lojistik sektöründe araç içi endüstriyel bilgisayarlar, barkod okuyucu, el terminalleri, endüstriyel tabletler ile tam zamanlı hizmet veriliyor. Possafe sayesinde bu hizmetler dahilinde lojistik sektöründe kolay erişim ve performansın verimliliği gibi birçok katkısı bulunmuştur. 

Lojistik Sektöründe Possafe Ürünleri

Sektörün liderleri arasında yer alan Possafe olarak lojistik sektörüne en kaliteli ve en dayanıklı ürünleri dahil etmek için çalışıyoruz. Possafe olarak lojistik sektörüne dahil edilen wi-fi destekli el terminalleri ile online sipariş sürecinde firmaların kendilerine geliştirmesine katkıda bulunulmuş oldu. Mobil çözümler sayesinde sipariş teslimat aşamasında araç içi takip süreci geliştirilerek ürünlerin sorunsuz bir şekilde tesliminin yapılması sağlanmış oldu.

Possafe Otopark Sektörü

Otopark ve Oyun Alanları Sektörü

Otopark ve oyun alanlarında Possafe’in ürünleri görebilirsiniz. Birçok sektör gibi otopark ve oyun alanlarında da sunduğumuz otomasyon çözümleri sayesinde süreçlerin daha verimli ve hızlı bir hal almasına katkıda bulunuyoruz. Otopark ve oyun alanları için sunulan hizmetlerden bazıları self servis kiosklar, el terminalleri, masaüstü pos terminalleri gibi ürünlerdir. 

Possafe Perakende Sektörü

Perakende Sektörü

Müşteri talebi doğrultusunda tam paket perakende çözümleri sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Bu doğrultuda perakende sektörüne dahil ettiğimiz ürünler arasında masaüstü pos terminalleri, EFT pos ödeme terminali, kiosk projeleri, fiş yazıcı, para çekmecesi, barkod okuyucular gibi birçok ürün yer alıyor.
Possafe olarak perakende sektörünün verimli ve hızlı olabilmesi adına birçok otomasyon ve donanım çözümleri hizmeti veriliyor. Bu hizmetler dahilinde self servis kiosklar, fiş yazıcılar, para çekmeceleri, müşteri ekranları, menü ve tanıtım panel pc çözümleri gibi birçok ürün bulunuyor. 

Possafe Sağlık Sektörü

Sağlık Sektörü

Hastaneler ve eczanelerde yer alan barkod yazıcılar, self servis kiosk çözümleri ve tam paket perakende satış paketi sağlık sektörüne özel olarak tasarlıyoruz. Sağlık sektörüne dahil edilen otomasyon çözümleri sayesinde süreçler daha verimli ve hızlı bir hâl almıştır. 

Hastanelerde yer alan self servis kiosklar yardımı ile hızlı bir şekilde randevu sırası alma kolaylığını sağlayan ürünleri Possafe olarak sağlık sektörüne dahil etmiş bulunuyoruz. Sağlık sektörüne dahil edilen mobil çözümler sayesinde hastanelerde oluşan yorgunluğun önüne bu şekilde geçilmiş oldu. Hastaneler için özel olarak tasarlanan kiosklar yardımı ile kuyrukta beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz.

Üretim Sektörü

Possafe markası üretim sektörüne ihtiyaçlarına yönelik proje otomasyon çözümleri sunuyor. Bu hizmetler dahilinde endüstriyel panel pc çözümleri, endüstriyel tablet, PDA (el terminalleri), endüstriyel barkod okuyucular yer alıyor. Otomasyon çözümleri sayesinde üretim sektöründeki süreçlerin daha hızlı ve verimli bir hal alması planlandı. 

Possafe Güvenceli Ürünler Üretim Sektöründe 

Possafe güvencesi ile endüstriyel amaçlı üretilen endüstriyel tabletler şık ve zarif tasarıma sahip ürünlerdir. Profesyonel 2D tarama sistemi bulunan el terminalleri sayesinde her türlü barkodu kolay bir şekilde tanımlama özelliği bulunur. Bununla beraber parmak izi tanıma sistemi sayesinde güvenli bir şekilde kullanıma sahip ürünlerdir. 

Possafe Üretim Sektörü
Possafe Yeme İçme Sektörü

Yeme-İçme Sektörü

Possafe olarak, gıda sektörüne de perakende satış için otomasyon sistemleri sunuyoruz. Bu çözümler arasında pos terminaller, barkod okuyucular, fiş yazıcı ve para çekmecesi gibi otomasyon çözümleri yer alır. Restoran otomasyon donanımlarını kullanarak işletmeler satış süreçlerinin takibini ve kontrolünü daha verimli bir hale getirebilirler. 

Possafe Ürünleri Yeme İçme Sektöründe 

Otomasyon sektöründe öncü bir marka olarak sunduğumuz restoran otomasyon donanımları sayesinde süreçlerin işleyişinin daha verimli bir hal almasını amaçlıyoruz. Yeme içme sektörüne dahil edilen restoran çözümleri ile iş süreçlerini optimize ederek iyileştirilmesine Possafe olarak destek verildi. Yeme içme sektöründe kullanılan pos terminaller, barkod okuyucular, fiş yazıcı, para çekmeceleri Possafe desteği ile akıllı perakende sektörüne dahil edilmiş ürünlerdir. Bununla birlikte barkod okuyucu sistemleri yeme içme sektöründe depolama sistemlerini organize edebilmek adına geliştirilen sistemlerdir.

Possafe Ulaşım Sektörü

Ulaşım Sektörü

Birçok teknolojik alanda verdiği tam donanımlı otomasyon hizmetleri ile adından söz ettiren Possafe, günlük hayatı kolaylaştıran ürünleriyle anahtar teslim perakende çözümler sunar. Possafe olarak birçok sektörde olduğu gibi ulaşım sektöründe de günlük hayatın verimliliğini artıran kaliteli ürün seçenekleri ile hizmet veriyoruz. 

Geniş ürün yelpazesine sahip Possafe güvencesini ulaşım için kullanacağınız karayollarında, tren ve otobüslerde veya havalimanlarında görebilirsiniz. Ulaşım sektöründe hayata geçirdiğimiz ürünler arasında RFID el terminali, özel kiosk projeleri, döviz alma ya da satma otomatı, panel PC, araç ve uçak içi eğlence panelleri gibi pek çok ürün bulunuyor. Hayatın her alanında kullanıcılarına sağladığı otomasyon çözümleri ile sektörün öncü yerel markası haline gelen Possafe, ulaşım sektöründe de Possafe çözümleri sağlıyor.

Possafe Güvenlik Sektörü

Güvenlik Sektörü

Sağlık sektöründen eğitim sektörüne, lojistik sektöründen ulaşım sektörüne kadar uzanan geniş hizmet anlayışımız sayesinde her alanda donanım ve otomasyon çözümleri sunuyoruz. Tüm süreçlerimizi müşteri memnuniyeti esasına bağlı kalarak oluşturuyoruz. Anahtar teslim projelerimize dahil ettiğimiz güvenlik sektöründe de birçok kolaylık sağlayacak ürünlerimizle sektörde yer ediniyoruz.

Birçok sektöre hizmette bulunan Possafe markası, güvenlik sektöründe de her alanda kullanılabilen otomasyon çözümleri sunuyor. Possafe çözümleri dahilinde el terminalleri, araç içi bilgisayar ve panel PC cihazları yer alıyor. 

Possafe Eğitim Sektörü

Eğitim Sektörü

Eğitim sektörüne dahil edilen Possafe çözümleri sayesinde okullarda işlenen derslerde öğrenci ve öğretmenlerin aldığı verim artmış oldu. Okulda pek çok alanda kullanılabilen all in one bilgisayar sayesinde öğretmenlerin iş yükü hafifler iken, öğrencilerin de gördükleri eğitim çok daha kapsamlı hale geldi. Öğrenci ve öğretmenler dışında kantinde gıda satışında da kullanılabilen bilgisayarlar ve el terminalleri ile eğitim sektöründe birçok alanda Possafe garantili ürünlerimizle yer ediniyoruz. 

Eğitimde yeniliği destekleyen anlayışımız ile bu sektörde de önde gelen firmalardan olmayı hedefliyoruz. Teknoloji çağında eğitim alan öğrencilere ayrıcalıklı eğitimi sunmaya özen gösterirken, öğretmenlere de kolaylık sağlayacak ürünlerimizle sektörde yer ediniyoruz.