TSC Mobile El Terminali

El Terminalleri

TSC Mobile El Terminali

Possafe olarak en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. TSC Mobile sertifikalı ürünün Türkiye’de satışını gerçekleştiren tek firma olan Possafe, Türkiye’de ilk kez TSC Mobile sertifikalı el terminalini müşterilerine sunuyor. Possafe güvencesiyle sahip olabileceğiniz TSC Mobile el terminali ile iş süreçlerinizde kolaylık yaşayabilirsiniz. 

Kısaca el bilgisayarı olarak geçen el terminalleri, birçok sektörde bilgiyi transfer etmek için tercih edilir. Online ve offline olmak üzere iki sistemle çalışabilen çalışabilen el terminalleri kişiye kolaylık sağlarken bilgi akışını da hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. 

TSC Mobile el terminallerini iş ve süpermarket, catering, giyim gibi perakende sektörüne dahil olan alanlarda ve depolama, lojistik, veri depolama gibi daha birçok sektörde kullanabilirsiniz. Saha satışında kullanılan barkod okutma, karekod okutma gibi işlemleri dokunmatik ekrana sahip TSC Mobile el terminali ile anında yapabilirsiniz. 

Kullanışlı tasarıma sahip TSC Mobile el terminali, rahat tutuşu sayesinde tek elle kullanılabilir. Profesyonel el kayışı tasarımına sahip el terminali, iş verimliliğini artırarak sizlere verimli çalışma sağlar. Toz ve su geçirmeyen TSC Mobile, depo alanlarının şartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. 1.5 metreye kadar düşme direncine sahip ürün, dayanıklı olmasının yanı sıra hafif ve rahat taşınabilir özelliğe sahiptir. 

Hız ve verim kazandıran özelliklere sahip el terminali, tek elle tüm tuşlarına rahatlıkla basabilmeyi sağlayan fonksiyonel tasarımıyla özellikle yoğun iş yükü barındıran depo alanlarında kullanılıyor. Kamera, mikrofon ve hoparlöre sahip cihaz birçok sektörde kullanıma elverişli özellikleri sayesinde yaygın olarak kullanılıyor. 

Dış tasarımıyla öne çıkan TSC Mobile, iç donanımıyla da kullanıcılarının beklentisini karşılıyor. Wifi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı yapabileceğiniz el terminali, en yeni Android sistemi olan Android 10.0 ile çalışıyor. Daha hızlı ve güvenli bir şekilde çalışabileceğiniz işletim sisteminin yanında 3 GB RAM ile yüksek performans sağlayan ürün, yüksek depolama alanına sahip. 

Yüksek kapasiteli pil ömrü sağlayan 4500 mAh büyük pili ile 8 saatten fazla şarja takmaya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Ayrıca şarjı bittiğinde uzun süren şarj sürelerini beklemenize gerek kalmadan hızlı şarj özelliği ile kısa bir sürede şarjını tamamen doldurabilirsiniz.